Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik még valós otthon...

Létezik még valós otthon végezhető munka? Kérem írjon nekem aki tud ilyenről! Pl. Gyermekjátékok összeszerelése, vagy csomagolás, borítékolás, adminisztráció? Bármilyen valós kézzel fogható otthoni munka, ami leinformálható, és valóban fizet is?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Ezek álcamelók , a pályázatokra kiírt pénzt játsszák el és némi magot hintenek a fal alibi melóért. Másik fele alvilági rejtélyes csomagok hamis okiratok kábszer mozgatása címlistával postaponton futárokon vagy átutalások intézése , lényegében pénzmosás .
2018. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Én Senior Purchaser-ként dolgozom kötetlen munkaidőben. Mivel kapok laptopot és mobilt, ezért akár 100%-ban is nyomhatom otthonról, ezért a kérdésedre a válasz, igen, nyomhatom otthonról.
2018. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

olyan otthoni munka van, amihez kell szakképzettség. programozás, grafikai vagy tervezői munka, ezek nincsenek helyhez kötve.


betanított munkában NINCS ilyen...ha lenne, akkor senki nem járna dolgozni...

meg például egyik játékos cég sem tartana fenn nagy gyártócsarnokot, meg sok esetben fizetni a munkások buszoztatását a gyárba szerződéses járatokkal.


kiadná a munkásoknak, hogy szerezzenek egy szállítóeszközt, mert itt van 30 doboz alkatrész fejenként. vigye haza, oszt rakja össze a saját áram meg rezsiköltségén...utána pedig a kész terméket hozza vissza...

neeem, nem így működik...

2018. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! igen tudom hogy rengeteg az átverés az interneten, de még régebben igenis volt ilyen otthon végezhető munka kb.10 éve ismerősöm csinálta, gyerekjátékokat kellett összerakni (persze ez csak kiegészítés volt, nem pedig rendes fizetés, kb.50ezret lehetett vele keresni,teljesítményarányos volt,és futár hozta a csomagot, majd mikor elkészült elvitte. Azt gondoltam valaki esetleg tud ilyenről most is hogy van-e még hasonló...
2018. jan. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!