Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezett már vki az...

Jelentkezett már vki az ALDI-hoz vagy a LIDL-höz beszerzési asszisztensnek?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy miért hirdetnek állandóan? Mennyi a fizetés? Milyen a felvételi?

#Lidl #Aldi #asszisztens állás
2018. jan. 30. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, még senki.
2018. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lassan heti szinten felteszik újra azt az állást, én már csak ezért is hanyagolnám. Magas rotáció van biztos, átlag felett fizetnek kicsit, gondolom ezáltal már feljogosítva érzik magukat, hogy jóval az átlag felett teljesítsél mindenben, és még a pofid is szimpi legyen mindenkinek.

Aldit több ismerősöm is szídta már, hogy modern rabszolgatartás megy. Nem ér annyit az a pénz.

2018. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En jelentkeztem, mult heten kuldtem el a jelentkezesem. Erettsegim+ angol es nemet felsofokum van, meg egy nagylelku referenciam egy kulfoldi tanfolyamrol. Eddig nem kaptam toluk ertesitest.
2018. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem is fogsz egy érettségivel.
2018. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!