Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahely után nézzek...

Milyen munkahely után nézzek ilyen lehetőségekkel? 20/F (Bővebben mesélek lent)

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok, egyetemre járok (egyelőre) angol nyelv és irodalom szakon tanulok. Nem tudom mit tegyek mert úgy érzem kicsit nehéz ez a szak számomra. Másodéves vagyok és már első évből is van fent egy vizsgám, és most idén is megbuktam egy A vizsgán. Egy hét múlva megyek a javítóvizsgára. Ha ezt mégsem tudnám elvégezni ilyen lehetőségekkel milyen munkahely után nézhetnék?

Diplomával se könnyű munkahelyet találni, hát akkor anélkül. Fizikai munkát a végsőkig elkerülném. Valaki járt hasonlóan vagy tudna javasolni valamit?



2018. jan. 30. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem irtad fiu vagy lany vagy sem azt hogy konkretan mi az ami erdekelne vagy kedved lenne csinalni. De ha tele vagytok zsevel kerd meg apucit hogy inditson valami vallalkozast neked es te szep lassan beletanulnal hogy kell vallalkozosdit jatszani aztan par ev mulva ki sel kelned az agybol hogy jol megelj mert az alkalmazottak mindent megcsinalnak helyetted (persze ehhez vagy jo erzekkel kell csinalni vagy kisajtolni az embereidet es ehberert vagy meg kevesebbert dolgoztatni)
2018. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az F betűvel arra utaltam, hogy fiú vagyok, bocsi ha nem sikerült megérteni.

Nem tudom sajnos mihez kezdhetnék. Pénzesek nem vagyunk egyáltalán, átlagos az anyagi helyzetünk szóval vállalkozásról szó sem lehet.

Épkézláb érdeklődésem nincs amiből meg lehetne élni. Érdekelnek az autók mondjuk, de nem sokat érek vele. Sofőr az lehetnék bármikor de az nem élet. Hotelben, egy jobb étteremben is dolgoznék akár de ezek a kisvárosomban nincsenek. Nem tudom tényleg mit akarok ettől az élettől, legtöbbször már semmit, inkább befejezném. Semmilyen jövőképem sincs.

2018. jan. 30. 19:40
 3/4 anonim válasza:
Hasonlóan érzem magam, csak én lány vagyok. Szerintem próbálj olyan munkát keresni, ahol hasznosnak érezheted magad. Ha pl. a vendéglátás vagy a sofőrködés egy kicsit is érdekel, akkor próbáld ki, spórolj össze egy kis pénzt, és abból akár mást is tanulhatsz később.
2018. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van jogsid, akkor télleg jó bármelyik vezetős szakma kezdésnek, aztán spórolsz pénzt és inítasz egy vállakozást.
2018. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!