Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri-e logisztikát tanulni?

Megéri-e logisztikát tanulni?

Figyelt kérdés

Kedves válaszolók.Elsősorban olyan válaszát szeretném kérni aki logisztikai szakmában dolgozik,például raktárvezető,vagy szállítmányozási ügyintéző stb.

Tehát van lehetőségem logisztikát tanulni. Korábban dolgoztam több helyen is raktárosként,de ez évekkel ezelőtt volt,havi 110-130 ezres fizetésért.Bár szerettem nagyon,de a bérek miatt nem maradtam a szakmában.Mint említettem,most lenne lehetőségem a szállítmánmyozó és fuvarszervezőről papírt szerezni,mellette igen erősen tanulom az angol nyelvet is.Mennyire keresett jelenleg a szakma a piacon?Milyen ágai vannak?Milyen feladatokra lehet számítani?Mennyi a nettó bér?Illetve,el akarom kerülni a napi több százszor 30-40 kilós dolgok kézzel mozgatását,ez lehetséges evvel a végzettséggel?

Köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 2. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Fiam akart logisztikát tanulni, előtte beszéltünk pár logisztikussal: egybehangzó vélemény volt, hogy csak felsőfokú végzettséggel (nem OKJ-s tanfolyam) és igen magas szintű nyelvtudással (német, angol) lehet boldogulni - ekkor már a fizetés is magasabb.
2018. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Ma már semmit nem éri meg itthon tanulni. Alig vannak állások. Ki kell menni külföldre.
2018. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most végeztem egy hónapja Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző lettem ez egy 2 éves OKJ tanfolyam gyakorlati hellyel együtt


2éves tapasztalatom van járt szervezésben és 1év tapasztalat a raktárban


Ebben az egy hónapban rengeteg ajánlatott kaptam nagyon sok helyről

És ahogy az első is írta fontos a nyelv Angol és német

Én most egy logisztikai központban dolgozok mint kommisiozo és árukiado

Pályakezdő vagyok 22L

2018. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mára gy tervezésben
2018. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi a billentyűzet kicseréli a szavakat

*járatszervezésben

2018. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adminisztratív munkát is csinálok

De pakolnom is kell de nem sokat

2018. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!