Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco kassza, pénztár. Kezdő...

Tesco kassza, pénztár. Kezdő dilemmák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma voltam betanításon. Egész jól elmagyarázták, ám mikor rám került a sor éles bevetésen eléggé lassú voltam, nem szidalmaztak de nem érzem még magabiztosnak magam. Mit tanácsoltok, hogy tudnék jobban felkészülni, leginkább a bankkártyás, kedvezménykártyás illetve utalványos dolgok amik kételyesek számomra, illetve ez a belépés, menüben lépkedés is tökörészős még nekem. Van valami részletes útmutató ehhez az egészhez? Vagy kérjek még egy nap betanulást?

2018. febr. 4. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Minél többet fogsz ott ülni, annál jobb lesz. Én ugyan nem vagyok kasszás csak multiskill a Tesco-ban, amikor betanítottak (kb. 1 óra volt utána meg még 1 órát egyedül kasszáztam) nekem is vacakul ment. Aztán az ünnepek alatt elég sokszor hívtak be kasszázni és apránként belejöttem. Bár a péksütikkel mindig hadilábon állok, mert van, hogy 3 kép is ugyan az a lapozóban mégis csak az egyiket viszi a gép :D Persze aki régebb óta kasszázik azok tudnak minden gyorsgombot, meg a menüben is csak kódok alapján navigálnak, én meg olvasom a feliratokat és lassan lépkedek benne, de aki kasszás az ebbe belejön egy idő után.

Nem tudom nálatok milyenek a többiek, de nálunk rendesek. Ha segítséget kérek akkor szoktak jönni, pedig én már vagy 1,5 éve, hogy ott vagyok és fizetés napokon/hétvégéken amikor veszettül sokan vannak sokat ülök bent. De hát nem is ez a munkaköröm, hogy ott mindent tudjak.

2018. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!