Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnatok segiteni a statiszta...

Tudnatok segiteni a statiszta allasban?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy kis plussz penzhez jutni es szivesen szerepelnek reklam filmekben de nem igazan tudom hogyan kezdjem el...18eves vagyok most vegzek a kozepsuliban szoval a suli mellett szeretnek vallalni ilyet mivel egyenlore rendes munkat meg nem tudok elkezdeni...valaki tudna esetleg ajanlani valami ceget linket kuldeni? Meg esetleg velemenyeket tudna mondani valaki aki jobban tudja hogy megy ez...hogy ugy mire szamitsak meg ilyesmi

Elore is koszonom (:



2018. febr. 4. 19:55
 1/2 Tumpike válasza:

A legjobb ha Facebookon keresgélsz. Ha beírod a keresőbe hogy "casting" elég sok céget előhoz. Érdemes beregisztrálni több helyre is, valamint folyamatosan figyelni a facebookon hogy mikor kit keresnek (milyen karaktert). Ilyen csoportokba is érdemes belépni: [link]

[link]



Reklámban nem szerepeltem, csak filmben, rajtuk keresztül: Extras Casting illetve KultArt.

2018. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! :)
2018. febr. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!