Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Boscolo Hotel vagy Four...

Boscolo Hotel vagy Four Seasons - voltatok interjún, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvelőnek? HR-esnek? Szobalánynak? Rendszergazdának? Szakácsnak? Zabhegyezőnek?
2018. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Recepciós, reservation agent, pénzügyi részleg? voltál????
2018. febr. 6. 23:12
 3/3 anonim válasza:

Szia. Nekem a Four Seasons Grashamból van tapasztalat. Először is felejtsd el a magyart. Megszólalsz magyarul és véged! Elküldenek. Én pincérnek jelentkeztem. Na most az angolom jó. Vannak pontatlanságok, de amikor volt az állásinterjúm, akkor nem tartottam karban a tudásomat, mert nem volt rá szükségem. Illetve nekem középfokú nyelvvizsgám van. Azt viszont díjazták. Volt 2 betű elírásom az angol nyelvű önéletrajzomban. Ebbe belekötöttek, mintha a hotel hírneve múlna rajta. Engem egy 60 év körüli nő felvételiztetett. A nőtől a hideg rázott ki.

Végül engem nem vettek fel, mert mást szerződtettek le. Nem baj, jobb ez így,


A Four Seasons fizetésről annyit, hogy egy pincér nem keres olyan jól, mint egy recepciós. A recepciós, ha ügyes, hazafiszi a bruttó havi 500-at. Fizetik a szabadságot és a betegállományt is.


A Boscoloról abszolút de semmi infóm nincs, sorry.


Én jelenleg a Buddha Barban Hotel Klotild Palotában vagyok irodán. Én intézem a leltár ügyeket és ha valami tönkre megy, megrongálják vagy ellopják, nekem kell beszerezni újat, ami nem könnyű móka. Viszont ülőmunka, ami egyben nagyon nyugis is. Reggel kilenctől vagyok ötig, ami jó, mert utálok korán kelni. Én egyébként havi 300-at kapok bruttóban, ami egymagamnak bőségesen elegendő. Viszont itt nincs fizetett beteg szabi. De az átlagos évi 21 nap szabadság helyett itt 35 napot vehetsz ki. Évente!

2018. febr. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!