Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlagosnak, jónak mondható ez...

Átlagosnak, jónak mondható ez a fizetés manapság?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek,Északkelet-Magyarországon átlagosnak számit-e a netto 1600ft/óra bérezés?

Vasipari munka,kezdő órabér,jóbarátom ajánlotta-könnyű a munka,és a napi 10 órás műszakból kb 3-4-et dolgoznak effektíven.



2018. febr. 8. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

~150 nettó, szerintem nem olyan jó fizikai munkáért, viszont keleten, ha nincs jobb lehetőség, akkor nyilván jó.


Honnan tudjuk, hogy milyen lehetőségek közül kell ezt választanod?

2018. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor egy napi béred 16 ezer Ft. Ha mondjuk volt 20 munkanapod a hónapba akkor ez 320.000Ft. Ha ez bruttó, az akkor is bőven átlag feletti szerintem ilyen jellegű munkáért. Ha nettó akkor meg egyenesen állom kategória.
2018. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Oda van irva h netto 1600/ ora ennyire nem lehettek debilek.

A penz jonak szamit viszont ne a penz legyen a legfobb szempont hanem az hogy elvezd amit csinalsz.

En egy kenyelmes irodaban ulok napi 6 oraban abbol 5 ora munka 1 ora szunet es netto 300ra jovok ki ha 20 napos a honap.

Csak egy erettsegim van

2018. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is ez már netto,vasárnap nincs meló,viszont a szombatot 2200ft/óra-val fizetik,cimbinek volt januárban 21 napja+2 szombatot tudott le,kerek 380-at kapott a számlájára.Gondolom itt északkeleten az jónak számít,talán dunántúlon is.
2018. febr. 8. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez tényleg igaz, akkor ez kb álom sok embernek, pedig nem egy olyan leszakadt részén élek én se az országnak. Ennyit nálunk kb főnökök keresnek.
2018. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Sokan komolyan vehető pozíciókban is kevesebbet keresnek, ilyen semmi culágerkedésért nyilván jó pénz ez.
2018. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt a munkát csináltam évekig külföldön,egyébként csőszerelésről-hegesztésről van szó,szeretem csinálni,változatos.Igaz hogy kint kb dupláját kaptam a fent írt összegnek,viszont ott azért nem volt lazsálás,ha nem is törtük össze magunkat,de azért nyomni kell a melót.

Visszamenni már nincs kedvem,megvan mindenem,abból a 300-350-ből itthon vígan elvagyok..

2018. febr. 8. 19:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre,nem arról van szó hogy be kell menni ténferegni aztán hónap végén utalnak 300e forintot.Nem sövénnyírásról vagy trágyapakolásról hanem azért itt izometriás csőszerelésről és awi hegesztésről van szó,csak épp nincs olyan hajtás mint mondjuk kinn németben..
2018. febr. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!