Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában melyik régióban...

Ausztriában melyik régióban vannak legtöbben magyarok, ahol lehetne munkát vállalni magyarként, ausztriai-magyar környezetben, kevés nyelvtudással?

Figyelt kérdés
esetleg van ilyen oldal,vagy újság,ahol magyarokat keresnek ausztriai munkára??

2018. febr. 9. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2018. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevés nyelvtudás - szuper, és hogy fogsz tudni bármit is intézni? :D
2018. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
4 honapja vagyok kint, es mindenfele rosszindulat nelkul mondom neked, hogy ha az a keves nyelvtudas nem eri el az A2 szintet, ne akarj meg kijonni. Senki nem varja el toled hogy pl mult ideju ohajto mondatban beszelj, vagy ertsd az osztrak szlenget stb, de muszaj megertetned magad es megertened amit mondanak, A2 alatt ne gyere ki. Az arra eleg, hogy a nyelvtant nagyjabol vagod meg van mar valami minimalis szokincsed, dolgozni eleg. Ha ez nincs meg, nem fogod tudni peldaul elintezni a lakcim igazolasodat, letelepedesi engedelyt stb. Igenis kell hogy tudj kommunikalni. En ajanlom a hogo-t, Wels felso Ausztrja, ez egy osztrak munkakozvetito, keress ra, dolgoznak ott magyarok akikkel beszelhetsz, nagyon sokfele munkajuk van. De ne feledd, ok kikozvetithetnek akarhova, de az allasinterjut neked kell lebeszelned, es a munkaban se fogjak a kezed.
2018. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az A2-es szint az megvan.
2018. febr. 13. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Még C1-el is nehéz megérteni azt a dialektust, ami sok helyen van Ausztriában.
2018. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, dehát ausztriai álláshírdetéseknél sem láttam még olyant,hogy c1-es szintet kérnek...
2018. febr. 20. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!