Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő után számíthatok...

Mennyi idő után számíthatok emelésre?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem dolgozni pályakezdő mérnökként egy multinál. Nem egy rossz kezdő fizetés, de érdekelne, hogy mikor lenne jogos emelést várnom. A teljes betanulás, hogy önálló munkát végezhessek, körülbelül fél év is lehet. Tehát mondjuk akkor, vagy inkább egy év múlva esetleg váltás nélkül ne is nagyon reménykedjek?

2018. febr. 10. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Két multinál dolgoztam, ezek alapján:

Évente szokás emelni, ha jòl teljesìtettél, valamint pozìciò váltáskor. Betanulás után rögtön szerintem elég pofátlan... Hisz addig az ember nem tùl sok mindent tud letenni az asztalra. Miért fogadtak el az ajánlatot, ha keveselled?

2018. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem keveslem, elegedett vagyok vele kezdofizeteskent. Csak erdekel mire szamithatok a tovabbiakban.
2018. febr. 11. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem két év után lett először emelés.
2018. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jérok, mint te. Most kezdtem, a végnél általában év végén vannak a bért érintő elbeszélgetések, illetve akkor adják az ajánlatokat az emelésre vonatkozóan. Én most azon vagyok, hogy minél hamarabb el tudjak kezdeni értéket teremteni, hasznot termelni, hogy év végére már legyen valami, amire hivatkozni tudok, hogy miért szeretnék többet. Ezt javaslom neked is. Tanulj be minél hamarabb, utána már egyszerűbb lesz átlátni a dolgokat és ha eljön az idő, meg tudod indokolni miért érdemelsz többet.
2018. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!