Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bicske-Vincotech milyen hely?...

Bicske-Vincotech milyen hely? Könnyű munka van ott? Fizetés? Illetve Tatabánya-Sinbon elcotronic milyen? Két szak van ott azt tudom. Fizetés? Olyanoktol varok véleményt akik ott dolgoznak\dolgoztak.

Figyelt kérdés
Csak saját vélemény érdekel.
2018. febr. 11. 02:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 5 éve voltam diákmelon az elcotronicban. Unalmas szöszötölös meló volt, de legalább rádiot hallgathattam a fülesen. Kis cég, kb 50-60 fö volt ott. Akkor költözött oda, most is ott van, tehát nem tul nagy cég.
2018. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En a vincoba vagyok. Egyaltalan nem roosz hely, ha szereted a rutin munkat. Kb 5 honapja vagyok ott, de kezdem nagyon unni. Nem az en vilagom :D De amugy a fizu nem rossz 170-200 neto. Folyamatos muszak van 6+2 . Megszakadni nem fogsz. Sok sikert :D
2018. máj. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így reklámozták ->

" Több műszakos munkarend vállalása: 4 műszak, 8 órában (3 nap délelőtt, utána 32 óra pihenő, majd 3 nap éjszaka, utána két nap pihenő, majd 3 nap délután, utána egy nap pihenő)"


Nem valami jó beosztás.


Na de már nem aktuális amúgy a kérdés. Akkoriba jelentkeztem,be küldtem az önéletrajzom,de azóta is sz@rt@k jelentkezni.

De nem is bánom,úgysem igazán akartam volna távolabbi munkahelyre járni,jobb helyben..

2018. máj. 9. 23:44
 4/6 anonim válasza:
0%
Kérdező, te egy tatabányai, büdös csicska lehetsz. "Jobb helyben." Ezért utálom a tatabányaiakat, mert úgy ragaszkodnak ehhez a "városhoz", akár a légy a lószarhoz.
2019. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó válaszoló nem ragaszkodóm Tbányához,de nem mindegy nekem sem,hogy az utazással megy el a maradék napom 8 órás munka után.

Kérdés óta eltelt egy kis idő...Nem Tbányán dolgozom és mivel 12 órában vagyok így az utazás nem oszt nem szoroz,adott nap elmegy így is úgy is,viszont több szabadnapjaim is vannak... :)

8 órásban bizony Tbányán maradnék,logikus.

Pá :)

2019. okt. 4. 21:23
 6/6 anonim válasza:
Utolsó kérdező nem kapott állást Tatabányán sem.
2023. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!