Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek erre a munkára?

Jelentkezzek erre a munkára?

Figyelt kérdés

Banknban telebank munkatárs, igazából nem tudom így látatlanban, hogy jó vagy rossz lenne, de én valami olyan irodai munkára mennék ami számolgatós, ha ügyfelezés akkor meg inkább bankfiókba, mind a 2 helyre nehezebb bekerülni mint a telebankba.

Én most egy gyárban dolgozok, amég nem találok normális munkát jobb mint a semmi, viszont nem minden nap megyek, így tudok keresgélni folyamatosan munkát.

Ha pedig telebankba jelentkeznék akkor van betanulás is, meg szarul venné ki magát, hogy folyamatosan keresgélek. A mostaninál jobb, de az ideálisnál rosszabb lenne és nagy dilemmában vagyok mert az elmúlt 1,5 évben 5 munkahelyen voltam.

25 F



2018. febr. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez is Te vagy, ugye?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


De most már nem igazán tudom, mit is szeretnél - de szerintem Te sem :-)

2018. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen hogyne tudnám, van 2 pozíció melyiket megcélzom

van egy 3. is amire lehet jelentkezni de arra nem vágyom, viszont a semminél az is jobb

2018. febr. 11. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
De most akkor mi a kérdés? A másik kérdésednél már kaptál választ, meg azt is írtad, hogy jelentkeztél.
2018. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

na szóval igen, mert utólag még mondhatom hogy mégse

de ha nem is jelentkezek akkor utólag nem mehetek oda hogy hoppá bocsi mégis akarok...

2018. febr. 11. 20:10
 5/7 Gál Zoé ***** válasza:
47%
A telebank tré munka. Annyira tré, hogy lehet még a gyárat is vissza fogod sírni.
2018. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez tapasztalat?
2018. febr. 11. 20:33
 7/7 Gál Zoé ***** válasza:
67%
Mindig arra a munkára vesznek fel legkönnyebben, ami a legszarabb. Ez tapasztalat.
2018. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!