Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Andragógia Msc-vel mit lehet...

Andragógia Msc-vel mit lehet kezdeni a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Kb semmit?
2018. febr. 13. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
pontosan
2018. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Általában HR területen szoktak ilyen végzettséggel elhelyezkedni az emberek, pl szervezetfejlesztés, vagy ilyesmi. De ha már elvégezted és így sem tudod, akkor reménytelen. Ha még előtted van, akkor javaslom, hogy előbb találd ki, mit szeretnél csinálni és utána válassz msc-t :)
2018. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

" De ha már elvégezted és így sem tudod, akkor reménytelen. "


Azt tudom hogy elvileg mire jó. Csak azt nem tudom hogy hova is jelentkezzek ezzel ha sehova se keresnek így embert.


Bocsánat persze keresnek HR-es huszonéves dekoratív cicababákat akik kb semmihez se értenek de jól néznek ki (kb 30 éves korukig aztán lapát).

Na most ha valaki eleve nem ez a kategória akkor...?

2018. febr. 13. 19:25
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Hát, érdekes a hozzáállásod. Optimális esetben egyetem (főleg msc) mellett az emberek dolgoznak gyakornokként, így fel tudják mérni a lehetőségeiket, és mire kikerülnek az egyetemről, már reálisan látják, hogy mire is jó a diplomájuk. Egyébként nem egy HR-est ismerek aki férfi, ne adj Isten túlsúlyos nő, sőt, képzeld, még idősebbek is vannak. Egyik sem a kinézete, hanem a szakértelme alapján került a pozíciójába. Szóval vagy a te értékrendeddel van valami baj, vagy nagyon rossz helyekre jelentkeztél. Bár a hozzászólásod alapján azon sem lepődnék meg, ha nem jelentkeztél volna sehova, csak otthon sírdogálnál.
2018. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

" mellett az emberek dolgoznak gyakornokként, "


Na most elmondom hogy tizenéve melózok főállásban nem gyakornokként és levelezőn teszem le (még nem tettem le) msc-n az andragógiát. csak épp a melónak köze nincs ehhez a területhez (operátor vagyok egy gyárban.. igen az)

És az hogy kutyának se kellek az gyakorlati tapasztalat.

Se az előző diplomáimmal (már van kettő bsc...) se ezzel.

Kutyának se sehova.

Max ilyen helyekre operátor bércsicska bizt őr stb.

Pedig első két diplomám elte és ppk szóval neves helyek.

2018. febr. 13. 20:14
 6/25 A kérdező kommentje:

"nem egy HR-est ismerek aki férfi,"


Én meg még olyat soha az életben nem láttam.

Tanárai közt sincs ffi a szigorú szaktárgyakat illetően.

2018. febr. 13. 20:15
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Ja, ha te nem láttál, akkor nem létezik. Innentől nem hiszem, hogy van miről beszélnünk.
2018. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Oktatási intézményeknél adminisztratív vagy szervező munkakörhöz tökéletesen megfelel.
2018. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8. vagyok. [link] itt nézz körül.
2018. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
Ja. Oda kihalásos alapon lehet bekerülni és 100 évre előre tudni ki lesz a következő életfogytos. Ne mondjuk hogy nem így van mert így van.
2018. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!