Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyváltásnál az új...

Munkahelyváltásnál az új helyemen utána tudnak nézni, hogy mennyit voltam betegszabin/táppénzen korábban?

Figyelt kérdés

Például az állásinterjú előtt, vagy akár után, még a kiválasztás előtt.

Kicsit sokat voltam beteg az utóbbi időben, és nem akarom, hogy emiatt ne vegyenek fel.



2018. febr. 17. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Igen, utána tudnak. De nem szoktak csak komolyabb helyen.
2018. febr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mennyire "komoly" helyen?

KPMG, EY vagy mondjuk egy nagyobb kereskedelmi bank annak számít?

2018. febr. 17. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem tudom hogy az annak számít e. Gyári meló, vagyonőr stb ott nem. Ahol kiemelt munka van, komoly elvárásokkal, határidőkkel ės ennek megfelelő bėrezėssel ott sokszor utánanėznek, lekėrik az adatokat.
2018. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudnak. Harmadik személynek sem az orvos, sem az egészségbiztosító nem adhat ki adatokat meghatalmazás nélkül. A kilépő papírjaidon sincs rajta.
2018. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Hogy tudnának már utánanézni hivatalosan? Az OEP, előző munkáltató és rajtad kívül senkinek nincs köze hozzá.
2018. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!