Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális fizetés egy részidős...

Reális fizetés egy részidős irodai asszisztensi állásra Bp-en? 40 órás munkahét 80%-a jó ha minimálbért megkapom?

Figyelt kérdés

Felvennének egy céghez irodai asszistensnek (diploma és angol követelmény). heti 32 óra a 40 helyett és kb min bért akarnak adni. Btto 140. Bp-en.


Jó vagy felejtős ajánlat?


2018. febr. 17. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó.
2018. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mennyi lenne a jó?
2018. febr. 17. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Az asszisztens egy nagyon tág fogalom.

Mi tavaly év végén a gyakornoknak fizettünk br. 120e-t de csak napi 4 órára! (heti 20 óra)

És őszintén csodálkoztam, hogy ennyiért találtunk irni olvasni tudó fiatalt...

2018. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a gyakornoknak fizettünk br. 120"


Én amikor gyakornok voltam a gyakornoki helyem egy büdös petákot se adott és napi 6-8 órát néha 10et benn rohadtam.


És még ezt a helyet is mennyi rohangálás után találtam, mert sok hely volt ami még így inygen se volt hajlandó fogadni.

2018. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és ELTE....
2018. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet pongyonál fogalmaztam:

Ez nem egy iskolai GYAKORLAT volt, hanem egy gyakornoki állás. A lány mellette egyetemre járt.


Én interjúztattam rá embereket, hát mit ne mondjak jöttek ám sorba a furábbnál furábbak. BSC-t végzett de egy excel táblára úgy nézett, mint aki életében először lát ilyet (lehet igy is volt...)


Nem tudom mikor voltál gyakornok, de mostanság nem könnyü olyan embert találni aki nem félanalfabéta. És sajnos az egyetemisták jó része az minimum funkcionális...

2018. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Lehet pongyonál fogalmaztam:

Ez nem egy iskolai GYAKORLAT volt,"


Az enyém se az volt hanem gyakornoki állás... amire totál törvénytelenül nem fizettek, de nem szóltam nem mertem ha szóltam volna mehettem is volna kifelé.

2018. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mikor voltál gyakornok"


2014ben. És petákot se kaptam.

2018. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!