Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésnél pozitívum...

Álláskeresésnél pozitívum vagy negatívum, ha nem vagyok a facebookon?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam valakitől, hogy az interjúztatók előre csekkolják a behívottat facebookon. Nekem vezeték és keresztnevem is olyan ritka, hogy csak 1 van belőlem. Rám keresve természetesen nincs találat a facén, hisz nem regisztráltam.


Jó ez munkakeresés szempontjából, hogy nem tudnak lenyomozni előre, majd nem tudnak követni a későbbiekben?


Amúgy 37 éves vagyok, diplomás, és átlagos irodai munkákat keresek...



2018. febr. 18. 11:13
 1/7 Gál Zoé ***** válasza:
94%
Attól függ. Egy jó facebook profil nyilván jobb lenne, egy rossz facebook profil meg rosszabb.
2018. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez a világon semmit nem jelent. Persze ha szuper dolgokat találnak rólad, az jó, de ha nem találnak, akkor nem foglalkoznak vele. Nekem van facebookom, de aki nem ismerősöm, az csak a profilképemet látja, nem gondolnám, hogy hátrányt ért volna eddig bármivel kapcsolatban.
2018. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen. Inkább a LinkedIn számíthat, ha van.
2018. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan fos helyekre el se menj, ahol FB profil alapján válogatnak. Én fent vagyok, nem is nehéz megtalálni, viszont minden úgy van beállítva, hogy idegenek ne lássanak belőle semmit a profilképemen kívül. Nincs rajta semmi titkolni való, egyszerűen azt gondolom, hogy a lakásajtó sincs tárva-nyitva, hogy bárki benézegessen, ugyanez áll a FB profilomra.
2018. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Tapasztalatbol mondom, ha pl. Online tartalommal foglalkozo ceghez akarsz menni akkor ez igazabol jo ha van, olyan mint egy kis bemutato, pl. Online marketingestol elvarnam en is hogy legyen egy igenyes facebook oldala, weboldala stb. Mert ebbol is leszurhetnem azt hogy kepes mondjuk leirni es megfogalmazni egy epkezlab mondatot, meg persze nem biztos hogy jol igazgatna a ceg facebook youtube oldalat ha nem is ismerne.

..........................

Persze mondjuk egy gyari dolgozo vagy ettermi pincer stb. eseten nem relevans a facebook oldal, szoval az esetek 99% -aban szerintem zero jelentosege.

2018. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Tökmindegy. A baj az hogy ez a kèrdès felmerül benned... ha nem èrted mièrt az mèg nagyobb baj...
2018. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy cégnél ez számít, akkor nem érdemes odamenni dolgozni.
2018. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!