Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Angliában a Blu Global munkaközvetítővel?

Figyelt kérdés
Volt már a Blu Global-al által valaki Angliában? Mik a vélemények, tapasztalatok? Fizetést normálisan megadják?

2018. febr. 18. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van nyelvtudásod és 2-3havi pénzed, akkor kijössz és talállsz munkát... közvetìtőkre hagyatkozva én nem jönnék ki.
2018. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
C kategóriás sofőr munkákat kínálnak elég jó bérért. Ezért kérdezem.
2018. febr. 22. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg ezért mondom, hogy legyen egy csepp nyelvtudásod, elég annyi, hogy eladni ne tudjanak... 2-3havi életrr legyen pénzed, kijössz, aztán pillanatok alatt talállsz munkát anélkül, hogy egy közvetítő legombolna...

Annyi hogy legyen meg mindened ami esetleg papír kell a melóhoz ehhez nem értek.

2018. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként egy alap tudásom van ELVILEG. Csak mikor voltam kint néha pár napra ugye rájöttem, hogy hiába vagyok ügyes meg jó a könyv előtt, nagyon ritkán értem meg őket. Ezért is gondoltam közvetítőre. Nem olyan velük beszélni mint egy nyaralás alkalmával mondjuk egy spanyollal, aki ugyan úgy tanulta az angolt és ugyan úgy, lassan beszél és hibát vét mint én.
2018. febr. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!