Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számít valamelyik munkahelyen,...

Számít valamelyik munkahelyen, hogy hol végeztem gépészmérnökként és az, hogy levelezőn?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Audinál biztosan jobban örülnének neked, ha Oxfordban végeztél volna.
2018. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az számít, hogy a tudásod meglegyen.
2018. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pályakezdő vagy, akkor a kiválasztásodat megkönnyíti egy nívósabb helyen szerzett diploma. De ha interjúra bekerülsz, akkor ott már inkább a személyes benyomás dönt. Később, ha már van munkatapasztalatod, még kevésbé számít a papír, sokkal inkább a szakmai múltad.
2018. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs beleirva a diplomámba, hogy levelezőn végeztem. Szerintem neked sincs.
2018. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Valóban nincs beleírva, levelező vagy nappali, csak a supplementbe. Viszont itt a déli régióban nem kapkodnak utánnam két kézzel, igaz, nem sok helyre adtam be az önéletrajzom, de két helyről már megkaptam, "hogy nem önre esett a választás...... " Esetleg magával az önéletrajzommal is lehet baj, vagy, elképzelhető, hogy a munkaadónak is komoly elképzelései vannak, hogy melyik egyetemről NEM is szándékozik felvenni munkatársat?
2018. febr. 21. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már levelezőn végzi az ember, akkor elvárás tényleg, hogy legalább szakmai tapasztalatot szerezzen mellette.

Nappalin is az emberek többsége simán gyakornokoskodik fél-egy évet.


Amúgy meg oda kell menni ahol a munka van.

2018. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmit nem számít. Aki azt mondja igen az vagy álomvilágban él vagy még valami fiatal suhanc. Már az sem számít hol érettségizik az ember. Nem úgy van mint régen, hogy nem mehettél egyetemre, ha nem gimiben végeztél és nem volt minimum 4,6 az átlagod.
2018. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!