Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki magyarországi diplomával...

Aki magyarországi diplomával Londonba tudott kerülni pénzügyes, közgazdász pozícióba milyen fiatalon? Hány évvel a diploma után?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt is tervezek gyakorlatot szerezni, nem csak a kötelezőt.


Aki vagy akinek az ismerőse magyarországi közgazdász diplomát szerzett és Londonban kapott vele szakmai állást, hány évvel a diploma után?


Van arra esély, hogy mondjuk max két éven belül?


Kérlek, ne gyertek a Brexittel! Elég jól ismerem a kérdéskört és hatásait, de még így is rengetegen dolgoznak ott pénzügyi és más közgazdász pozíciókban. Természetesen nehezebb mint két éve volt.



Köszi!



2018. febr. 21. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem más területen szerzett diplomám van, de simán felvettek valuta pénztárosnak (itt nem kérnek hozzá külön papírt), ami ugródeszkának nem rossz, több kollégám is bankban folytatta ezután a karrierjét. Itt érdemes úgymond alulról is elkezdeni - na nem takarításra gondolok, hanem szakmán belül - mert évente szokás az előléptetés. 2 év alatt lehet vezetői pozícióba kerülni.
2018. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És azt elfelejtettem, hogy 22 éves volt a 2 legfiatalabb kollégám. Ők ráadásul part-time-ban dolgoztak fősuli mellett.
2018. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!