Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek ha csak érettségi...

Mit tennétek ha csak érettségitek lenne?

Figyelt kérdés

Csak elméleti kérdés, bár ismerek olyat akinek csak érettségi van a kezében és jól megél.

Milyen szakmát választanátok?

Hova mennétek dolgozni ha most jöttetek volna ki az iskola padból?


2018. febr. 22. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak érettségim van (meg szakmám, de nem abban dolgozok).

Páromnak is (meg szakmája, de nem abban dolgozik).

Eléldegélünk, szerintünk megfelelően. Telik mindenre, amit szeretnénk, jól érezzük magunkat.


Nem ez a kérdés.


Hanem az, hogy amit szeretnél, azért megéri-e napi 30-35 órát nyomulni?

SZERETNÉD-E VALÓBAN, amire gondolsz?

2018. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 éves koromtól 32 éves koromig remekül elvoltam IT szakmában simán érettségivel és elég jól is kerestem. Most fejezem be az egyetemet. Főként talpraesettség és szorgalom kérdése.
2018. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivatasos palyat valasztanam.
2018. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IT help desk.

Bejovo telefonhivasokkal foglalkoznek, egyszerubb informatimai problemakra adnek valaszt angol es francia nyelven.

2018. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: És 4 év után? Mert a telefonos IT Helpdesket átlag 2 évig, erősebbek 3-4 évig bírják, tovább nem lehet. Saját tapasztalat, dolgoztam ilyen munkakörbe. Pár év és idegileg kikészülsz a stressztől.
2018. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!