Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha olyan kegyetlen nagy...

Ha olyan kegyetlen nagy itthon a munkanélküliség, rengeteg, sőt temérdek diplomás állás van meghirdetve, akkor hogy a fenébe nem kapok diplomával (vegyész) visszajelzést, ha beadtam 50 helyre a jelentkezésemet? Érthetetlen.

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt ha neked vegyész diplomád van, és ök építészt keresnek, akkor lényegtelen, hogy neked van-e valamiféle diplomád, viszont semmi esélyed megkapni azt az állást.


Másrészt hiába van vegyész diplomád, mégha vegyészeket is keresnek, ha nem tünsz megfelelö embernek, vagy amit beadsz magadról, az elrettentö képet ad rólad.

2018. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
tudsz valamilyen idegen nyelven?
2018. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Hány év gyakorlatod van?

Hány év tapasztalatod van?

Milyen nyelveken beszélsz?

Egyetem mellett gondolom nem dolgoztál,sajnos itt isszátok a levét ennek.

2018. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Vegyészmérnökként sem könnyebb, nekem hiába van 10 év tapasztalatom, már többször megkaptam, hogy már öreg vagyok (35F).


Másrészről br. 200e-es fizetéssel akarnak elcsábítani a jelenlegi helyemről a fejvadászok, besz4rás :)

2018. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert struktúrált munkanélküliség van. Lehet, hogy a te szakterületeden éppen túlképzés folyik. Vagy egyéb hiányosságod van (nyelv, szakmai tapasztalat, olyan helyen élsz ahol nincsenek megfelelő cégek stb stb)
2018. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
35 évesen öreg? Egyes multiknál lehet, de szerintem ritka, amelyik ezt mondaná. Férfinál ez a legjobb életkor.
2018. febr. 22. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem éppen a legjobb életkor, munkaadó már nem tart idomíthatónak, a csajozásban meg még a 30-as nőknek is max 29 éves pali kell.
2018. febr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, 35 évesen öreg vagy. A pályakezdők, 1-2 év tapasztalattal rendelkezőknek jobbak az esélyeik. A magyar okatatásnak súlyos hiányosságaik vannak, sokkal könnyebb egy pályakezdőt megtanítani a gyakorlati dolgokra, mint egy félreképzett, már sok berögzült hülyeséggel megáldott embert.

Na meg ugye ott a többi kérdés, nyelvtudás, alul-/túlképzettség stb stb (gondolom nem véletlen, hogy csak az életkort kommentáltad). 35 évesen már vezetői pozícióban kellene lenni, vagy oda kellene vágyni, ott meg nem elég egy porosodó diploma valahonnan.

2018. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!