Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri informatikusnak menni?

Megéri informatikusnak menni?

Figyelt kérdés
6.osztályba járok és inforamtikus szeretnék lenni! Most jött be 6.o-ba az info és 5-re állok,de matekból 3-ra... 1o-5o.-ig végig 4-es voltam de most nem nagyon megy...

2018. febr. 22. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
3-as matekkal nem nagyon fogsz tudni műszaki felsőoktatásba bejutni, mindenképp rá kellene gyúrni.
2018. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, de első körben arra koncentrálj, hogy tisztességes eredménnyel végezd el az általánost!
2018. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Sok informatikai szakmához nem kell matek tudás, sőt fősuli se.
2018. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Igen, megéri, csak hajts rá a tanulásra.
2018. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Ne aggódj.

Nem kell a matematika összes része ahhoz, hogy jó programozó legyél.

Másrészt informatikus nem csak a programozó.

Cisco hálózatkezelőként is nagyon jól lehet keresni.

2018. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
"Megéri informatikusnak menni?" - Én informatikus vagyok. Nem szeretem ha nekem jönnek.
2018. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megéri ! Napjainkban ez a legjobb választás. Azonban elsőre tisztázni kéne, hogy számodra mit jelent az informatikus. Mert informatikusuk az iskolai rendszergazdák, és a Microsoft vezető fejlesztői is. Nyilván az előbbihez nem kell komoly matektudas, de az utóbbihoz nagyon. Tehát ha diplomás informatikus akarsz lenni, akit komolyan vesznek, és komoly céljaid vannak, akkor kelleni fog a matek. Alsóbb szinteken nyilván kevésbé szükséges. Nem is pontosan a matek kell, hanem az általa megszerzett logika, de nyilván matek nélkül nem.fognak felvenni egyetemre vagy nem fogod tudni elvégezni.


Amúgy az általános iskolai infó teljesen felhasználó szintű, ne a wordbol indulj ki, hogy ez az informatika.

2018. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 24. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!