Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztrált álláskeresői...

Regisztrált álláskeresői státuszba meddig maradhatok, ha elvégeztem egy munkaügyi központos tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Még nincs ledolgozott munkanapom, mert érettségi után jelentkeztem ilyen OKJ tanfolyamra, így nem vagyok jogosult segélyekre meg ilyesmi, csak ugye a tanfolyami idő alatt kapom a keresetpótlót, de most hó végén fogok záróvizsgát tenni, aztán be kell jelentenem, hogy végeztem. Na most így visszakerülök abba a státuszba, hogy regisztrált álláskereső, és lenne egy önköltséges 7 hónapos tanfolyam ezt követően, amit kedvezményesen el tudnék végezni, ha álláskereső státuszba vagyok, gondolom a kikönyvel addig a meghatározott időpontokba be kell járnom pecsételtetni, vagy ilyesmi? Mert akkor nem törölnek a rendszerből, meg ha nem fogadok el bizonyos munkákat akkor is törölhetnek? Mert közmunkára biztos, hogy semmi pénzért nem megyek... Inkább gyárba 4 műszakba. De most nem ez a fontos, hanem hogy meg tudom a státuszomat tartani szerintetek, ha nem helyezkedek még el munkába 7 hónapig, hanem önköltséges tanulmányt folytatok?

2018. febr. 23. 23:30
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha be jarsz a megbeszelt idopontokba nem torolnek.

Viszont arra figyelj,hogy ha nem mesz be lesz∆rjak ,hogy miota jarkalsz hozzajuk egybol torolnek..

Enis jartam,,1x nem mentem be 2nap mulva jott a level h megszuntettek a regisztraciot...

2018. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2018. febr. 24. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!