Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól tettem, hogy leléptem?

Jól tettem, hogy leléptem?

Figyelt kérdés
Egy multinál dolgoztam már 7 éve,viszont a közvetlen főnököm nem csípett.(betanított munka) kiszúrásból beakartak tenni az üzemen belül egy olyan helyre amit én nem akartam,tudtak is róla..Mivel munkamegtagadása,és egyébként sem volt ott továbbra hosszú jövőm megegyeztünk közös megegyezésben.1,5 havi végkielégítést kaptam. Szerintetek jól tettem? Ha magamtól jöttem volna el akkor üres kézzel.. Viszont most gondolkoztam és hiányzik,azért csak hosszú idő volt.De anyagilag nem egy karrier,na meg a munka sem.Úgysem lett volna belőlem ott senki ha még 20 évig ott vagyok,akkor sem..

2018. febr. 24. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Jól tetted.
2018. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Attol fugg, hogy most talalsz-e jobb lehetoseget.
2018. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem láttad a jövődet ott, akkor jól tetted. Ha kicsit képzed magad -- pl. valamilyen plusz végzettség (akár OKJ-s), esetleg nyelvtudás, akkor jobb pozíciókba is el tudsz menni multikhoz, pl. csoportvezető, műszakvezető.


Ha úgy egyébként a multis munka nem volt ellenedre, akkor érdemes abban gondolkodni továbbra is, általában stabil munkahelynek számítanak.

2018. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a hozzászólásod mindenben igazad van. Ott még 20 év múlva is operátor lennék. Így van esélyem jobbat találni. Bár azért megvisel,mégis csak 7 év..ezért bizonytalanodtam el..
2018. febr. 26. 07:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Uh, 7 év után csak 1.5 hó végkielégítést...? Bár munkamegtagadással gondolom színesebb a történet...

Ne búsulj, az emberi agy nem szereti a változást, inkább ezen vagy szomorú.

Akár írj egy listát magadnak, hogy miért hagytad ott a céget és milyen reményeid vannak, és ha rossz a kedved, kezdd el nézegetni.

Most van a legjobb időszak a munkahelyváltáshoz, hajrá!

2018. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!