Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden munkahelyen van "betaní...

Minden munkahelyen van "betanítás"?

Figyelt kérdés
Tehát a próbaidőszak elején raknak melléd valakit, aki válaszol az esetleg felmerülő kérdésekre, segít, ha elakadsz, vagy van, hogy felvesznek egy adott munkakörre, mondják, hogy csináld, és magadra hagynak?
2018. febr. 26. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelye válogatja. Engem egy multiban egyszer totál magamra hagytak, hivatkoztak arra, hogy majd az ünnepek után lesz rám idő, durván 1.5 hónap volt még addig.
2018. febr. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült egy olyat kifognom mint az első. Gáz is volt mert én sokat dolgoztam kliensekkel is és olyan kérdéseket kellett megválaszolnom amikről fogalmam se volt.
2018. febr. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg cége válogatja, nekem is volt már mindkettő.

De előre ne kombinálj. Pályázd meg ami tetszik, ahol szimpatikusak. Kérdezz rá a betanításra. Ha mégsem úgy megy amikor már ott vagy, kérdezz rá megint. Ha ködösítenek, mondj fel próbaidőben.

2018. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!