Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon mennyire van...

Levente87 kérdése:

Magyarországon mennyire van igény a targonca - villás vezetőkre?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ipari parkokban fél perc alatt találsz vele munkát. Külföldön is el tudsz helyezkedni.
2018. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Feltéve ha értesz is hozzá nem csak vettél papírt
2018. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vetted a papirt, de legalis papir akkor betanitanak es utana tied a szinpad. :)
2018. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van rá igény , ha nincs gyakorlatod akkor is el tudsz vele helyezkedni , ha van gyakorlatod is , akkor nagyon szeretni fognak.A probléma az , hogy nem nagyon akarnak fizetni....

Kb. 30 emberből a tanfolyamon 1 dolgozik targoncásként , nem tudom , hogy a többi minek

teszi le ....

2018. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok! 9 éve van engedélyem targoncára és ugyanennyi ideje is hajtok egy tüzép cégben! Úgy érzem ha valami megy az életben akkor a targonca hajtás megy! A baj az hogy a papírjaim szerb és nem tudom bírom e honosítani?! Kettös állampolgár vagyok és azt mondják, magyarországon hiány van targonca vezetökből amit én furcsálok! Kb mennyit keres egy targonca vezető magyarorszagon?
2018. márc. 1. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidéken rosszabb cégnél nettó 100-120 , átlagos cégnél

120-150 , jobb cégnél 160-170 ( de itt lényegesen jobban hajtanak , szombati meló , 12 órázás , három műszak is szóba kerülhet ).

Budapesten , és a nagy ipari parkokban többet fizetnek.

2018. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Évente több ezren teszik le a targoncavezetőit , de amikor meghallják , hogy 120 - at akarnak nekik fizetni , akkor inkább mást keresnek.

A gyakorlott targoncások meg elmennek az Eu - ba , ott a többszörösét kapják , plusz lefoglalják a magyarországi " jobb " helyeket.

Úgyhogy a kezdőknek maradnak azok a cégek , akik nem nagyon akarnak fizetni.

2018. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!