Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha viszonylag öregen /25...

Ha viszonylag öregen /25 évesen/ álltam munkába, akkor jó munkahelyre már sose fognak felvenni, mert látják, hogy lusta vagyok?

Figyelt kérdés

#munka #késői pályakezdő
2018. márc. 8. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Ha latjak, hogy 18 evesen leerettsegiztel es azota semmit sem csinaltal az nem biztos, hogy jo pont. De ha most diplomaztal le, akkor ez semmikepp sem problema.
2018. márc. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Újabb semmitmondó, ideköpött kérdés kb... Miért nem lehet leírni, hogy amúgy milyen végzettséged van mg hogy az elmúlt 7 évben akkor mit csináltál? Ha ez nem egy trollkodós gyökérség, ennyi infóból nem lehet rá semmit mondani.
2018. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
25 éves koromig tanultam, most 29 vagyok, dolgozom, soha semmi hátrányom nem volt ebből, a HR-t főleg a "lyukak" érdeklik az életedben. Ha van "lyuk" azt kell alaposan indokolni.
2018. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne vennének fel jó munkahelyre? Én közel 27 voltam, mikoz az első igazi munkahelyemen kezdtem, ma középvezető vagyok. Persze nem mindegy, mit csináltál 25 éves korodig, meg milyen végzettséged van. Ha most dimplomáztál, semmi gond, ha érettségi óta munkanélküli voltál, az már neccesebb.
2018. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!