Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment szakot megéri úgy Diákhitelből tanulnom hogy nem megy és nem is szeretem a Mikro-makroökonómiát, matekot és társait?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem.
2018. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Miért akarsz gazdálkodást és menedzsmentet tanulni, ha nem szereted a mikro-makró-matekot és hülye is vagy hozzá?

Tudod egyáltalán, mi az a menedzsment?

2018. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom hogy univerzális diploma, kb mindenhova jó és jól is lehet vele keresni. Menedzsment tudtommal vezetést, szervezést, irányítást jelent.
2018. márc. 8. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

jézus.... remélem ez csak egy kamu kérdés.

mi az hogy univerzális diploma?

könyvelőnek nem biztos hogy felvesznek, oda inkább a psz szakon végzettek kellenek... vagy gm-esként csak akkor, ha van pénzügyi-számviteli ügyintézői okj-d vagy mérlegképes könyvelői okj-d...

én csak alibi szaknak hívom a GM-et...

2018. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!