Pepco mint munkahely?

Figyelt kérdés
Napi hány órát dolgoznak a teljes munkaidős alkalmazottak, ha munkaidőkeretben vannak? Szabadnapot hogy kapnak? Mennyi a fizu ? Vannak tapasztalatok budapesti üzletben valakinek?
2018. márc. 9. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz tapasztalatom van a felvételiztetéssel kapcsolatban. Behívtak, egy fiatal 20 éves boltvezető felvételiztetett, ha annak lehet nevezni egy kb 4 perces beszélgetést. 12 év boltvezetői tapasztalatommal még én éreztem magam rosszul. Annyit nem kérdeztek meg, hogy milyen kompetenciáim vannak, meséljem magamról valamit semmi de semmi. Még azt sem kérdezték meg, hogy miért választottam a céget. Bementem elmondta a vezető, hogy ők 3 havi munkaidőkeretben dolgoznak, elmondta a fizetést és ennyi. Köszönöm majd akit felveszek értesítem. Iszonyatosan kínos volt egyáltalán miért is hívtak be. Még az önéletrajzomat sem találta, kezében még egy papír sem volt. Azt se tudta honnan jöttem semmit még meg sem kérdezte. Na szóval minden pofira megy. Az üzletben 19-20 éves kislányok dolgozgatnak látszólag teljesen rutintalanul. Szomorú.
2018. márc. 21. 13:40
 2/3 A kérdező kommentje:
Szabadnap heti 1 vagy 2, a nettó fizetése egy kezdőnek 129000 ft, ha jól dolgozik az adott üzlet van éves bónusz. 12 órázni kell és szigorúan délelött egyszer 20 és délután egyszer 20 perc pisi+étkezés több nincs.
2018. márc. 21. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Huhh, ezzel most jól rám ijesztettél. Épp most jelentkeztem a Pepco-ba.

Sajnos egyszer már kétszer voltam ilyen interjún. Semmit sem kérdeztek tőlem, csak mondta-mondta. Az elsőnek az lett a végeredménye, hogy volt egy próba napom (rá egy hétre még csak nem is értesítettek, hogy mizujs, hanem én hívtam fel, és közölte, hogy ja, a másik lányt választották, mert ő magasabb (wtf?!). A másik helyen elmondott mindent, nem is kérdezett, csak közölte a végén, hogy akkor találkozunk budapesten egy két hónapos tanfolyamra (borsodi vagyok).

Remélem nem ilyen lesz akkor most is.

2019. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!