Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek pénzügy-számvitel...

Szerintetek pénzügy-számvitel közgazdász diploma mellé jó párosítás lenne elvégezni egy mérnökinformatikus fsz képzést? (rendszergazda szakirány)

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak akkor, ha a gazdasági irány egyáltalán nem érdekel. Egyébként nem, mert semmi köze az egyiknek a másikhoz. Inkább gazdasági vonalon menj tovább! Ajánlom a könyvvizsgáló képzést.
2018. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Igen, tanulj végre valami értelmes dolgot is!
2018. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

pénzügy-számvitel miért ne lenne értelmes?


én ebben a szakmában szeretnék elsősorban kiteljesedni, csak kiegészítésnek gondolkoztam el ezen a mérnökinfo képzésen

2018. márc. 9. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nemrég olvastam egy statisztikát, hogy a legjobban keresők közé tartoznak az informatikus közgazdászok. Érdemes lenne utána nézni.
2018. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Én mérnök-infósként gondolkodom mérnök-közgazdász másoddiplomán.
2018. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme. Rengeteg állás van amire gazdasági vagy infós végzettségű embert keresnek. Ha neked mindkettő van máris előnyben vagy.
2018. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nemrég olvastam egy statisztikát, hogy a legjobban keresők közé tartoznak az informatikus közgazdászok. Érdemes lenne utána nézni."


A kettő kombinációjával, meg angol és/vagy német nyelvtudással nehéz nem találni munkát. A kettő határterületén is jól el tudsz helyezkedni, külföldön is jobb esélyed is van.

2018. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább nyelveket tanulj helyette. PSz alapdiplomám van, plusz angol-német magabiztos tárgyalóképes szinten beszélem, svédül kommunikációs szinten beszélek és egy SSC megkeresett, vidéken nettó 400 ezerért lehetnék Swedish Speaking Credit Control Analyst... Autóipari beszállítónál más területen dolgoztam korábban.
2018. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk több nyelv ismerete nem árt, az biztos. Még jobb lenne a plusz informatikus és még a több nyelv is.
2018. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!