Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként dolgozhatok suli...

Diákként dolgozhatok suli mellett, mint teherautó sofőr?

Figyelt kérdés
Részmunkaidős állások után néztem de több helyen azt mondták,hogy mivel diák vagyok nem dolgozhatok.19 éves vagyok CE kategóriám van és minden szükséges papírom is meg van hozzá.Tapasztalatom is van egy kevés,mert eddig sok ismerősnek segítettem ingyen szállítani.Szerintetek ez valóban így van,vagy csak egyszerűen,így nem kell nekik ember.Nagy a sofőr hiány.
2018. márc. 9. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta adnak tojáshéjjal a seggeden hivatásos jogsit?

Nyári szünetben különben simán, azért egy nyerges szerelvénnyel, ha csak belföldezel fel lerakás is több óra, na meg várakozás, vezetésmegszakítás...... úgy érdemes ha rá is érsz. Vagy lehetsz előrakó, előhúzó, van nálunk szikszón a hellben, olyan munka nyergessel áttárazás telepen belül,ott 12órázni kell szombat vasárnap is kell menni, vagy a miskolci boschnak is ilyen rövid távu raktár közi fuvarjai 12órában. Nyáron menni lehet mezőgazdaságba akár ifa akár mtz szerelvényre aratásra.

2018. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amióta összeszedtem rá a pénzt.Valahol el kell kezdeni.
2018. márc. 12. 18:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. márc. 12. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!