Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon élők és dolgozó...

Magyarországon élők és dolgozók! Mire számítotok a következő években?

Figyelt kérdés
Javulni fog az életszínvonalad? Szerinted nőni, stagnálni vagy csökkenni fog a fizetésed? Kimész külföldre, vagy Magyarországon dolgozol tovább?

2018. márc. 11. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ mennyire nyer a fidesz. Ha csak kicsit akkor arra számítok, hogy javulni fog a helyzet. Ha 2/3-uk lesz egyértelműen romlani fog és húzok is el ha tudok.
2018. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a választasokon múlik, de elég pesszimistán állok a dolgokhoz, úgyhogy nagy javulást nem várok. Fizetésem esélyes hogy stagnál, pályakezdő vagyok az első munkahelyemen, kell pár év tapasztalat mire nőne, csökkenni csak nem fog. Szeretnék kimenni majd, de miután összeszedek egy kevés tapasztalatot. Multi cégnél vagyok, itt tudok úgymond gyakorolni mert alapból sok a külföldi kolléga, de még nem érzem magam késznek hogy kicuccoljak megfelelő tudás és indulótőke nélkül.
2018. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Mi már 2014-ben leléptünk, ki akarja még tovább elcseszni az életet otthon...
2018. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már tervezem a családom kimenekítését. Most egy multinál vagyok de aláírtak pár éve a kormánnyal egy stratégiai megállapodást, aminek az lett az eredménye hogy egy forintot nem emeltek 6 éve és lassan mindenki minimálbért vagy garantált bérminimumot keres a felső vezetést leszámítva. Amikor idejöttem a minimálbér majdnem háromszorosát kerestem. Szóval betelt a pohár, még a helyszín nem biztos mert olyan helyre akarunk menni ahonnan nem kell továbbállni párt év után, vannak ausztrál rokonok, voltunk is náluk többször az egy ideális hely lenne, csak körülményes a letelepedés, most az az A terv, de ha nem jön össze van több tervünk is az biztos, hogy nem ebben a lepra putriban akarjuk a két fiunkat felnevelni.
2018. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra gyűjtöm a pénzem, hogy meglegyen a megfelelő kezdőtőkém ahhoz, hogy megpattanhassak innen. Jövőre összejön.
2018. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyelőre javul.

Most kaptam 60% béremelést január 1-től, 120 ezer ft-ot, a férjem pedig bruttó 40 ezret szintén január 1-től, így most nekünk sokat nőtt a bevételünk.

Természetesen maradunk itt, nincs okunk menni.

2018. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a Fidesz nyer akkor külföld
2018. márc. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!