Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon Centrumnál lesz állás...

Otthon Centrumnál lesz állás interjúm jövő héten szerdán Miskolcon, mire számíthatok? 19/L

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok ez lesz a 3. állás interjúm mindenhol teljesen mást kérdeztek valaki esetleg volt már az otthon centrumnál állásinterjún?

Tapasztalatok? Kérdések?

Nem nevezte meg a (gondolom HR-es) a pozíciót ahova embert keresnek. Amikor felhívtak nagyon örültem eszem ágában se volt meg kérdezni hogy pontosan milyen pozícióról van szó... de ahogy kivettem ingatlan közvetítő

(Nem jelentkeztem az állásra ők hívtak fel mert több állásportálon is fent van az önéletrajzom)



2018. márc. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Akkor te fogsz kérdezni...
2018. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ingatlanosok vállalkozóként dolgoznak , tehát havi 50e Ft. - ot kell az államnak fizetned , plusz telefon , autó , könyvelő , hasonlók.Tehát mínusz 70 e ről indulsz havonta , ezt kell kitermelned ( jutalékként ) , plusz a fizetésedet.

Vannak még tanfolyamok , arra is szoktak pénzt kérni ( régebben kértek ) .Nekik megéri , neked csak akkor , ha legalább 2-3 lakást eladsz havonta.

Amolyan hiénának kell lenni ehhez a melóhoz , le kell nyomni az ügyfél torkán az ingatlant.

Tíz értékesítőből egy kaszál , egy közepesen keres évekig , hat vegetál , hol veszteséges, hol nyereséges , kettő meg csak vergődik.

Sokan vállalkozás mellett csinálják ( tehát van cégük , ami nem megy annyira , de a közterheket így is úgy is ki kell fizetniük ) , nekik elég havi egy ingatlant eladni a nyereségességhez , nekik megy.

2018. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Ingatlanközvetítő leszel, ami alapvetően jó buli - még szeptemberben keresztbe lenyeltem egy ilyen ingatlanközvetítőt : )


Hirdettem a telkem 2 millióért, és persze felhívott az ingatlanos, hogy hirdetné, meg minden szépet és jót ígért, meg 3-5 % jutalék sikeres eladás esetén... aha, kimentünk, az Ő kocsijával, megnéztük a telket, aztán mondta hogy:

-1 millióért meghirdetem.

-Aha, nem fogja.

-De ennyit ér, stb...

-Mondom 2 és 1.9-ért eladhatja, így is majdnem 100 a jutaléka... na erre közölte hogy a jutaléka minimum 250!

-Mondtam semmi probléma, adja el 1.9-ért, és megkapja a 250-et. Elkezdte írni a szerződést, és mondtam, hogy van rá 2 hónapja, kizárólagosság, de ha nem megy, Ő ad nekem 250-et!

Ekkor széttépte a szerződést :) És elindultunk visszafelé, idegesen közölte hogy siet, meg minden... Na ekkor mondtam, hogy van itt egy rövidebb út, itt a térkép, mutatom, meg minden, és hozzátettem, hogy én arra nem jártam, nem tudom milyen... elindultunk, és őszintén meglepődtem, hogy arra személykocsival el lehet jönni, főleg sárban... mert a tapasztalt fuvarosom terepes UAZ-zal nem vállalta be... de az ingatlanos se próbálná meg újra, főleg miután újrafényezteti a kocsit, és visszarakatja a kipufogót :D

Mellesleg 1.9-ért eladtam a telket 2 hónapon belül.


Az állásinterjún a határozottság, frappáns válaszok, és a jó duma a lényeg, és persze NŐKNÉL A MOSOLY.

Sok sikert! :)

2018. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!