Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudok valamivel keresni...

Tudok valamivel keresni havonta 25 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Tudtok valami munkát, amit egyetem mellett, akár otthon is tudok csinálni, és tudok vele keresni havi szinten 25 ezer körül? Rendes munkahelyre, de még csak árú feltöltőnek sincs időm elmenni, ha csak nincs olyan opció, hogy hetente be járok 1 nap, 8 órát.. Mivel csak 1 szabad napom van egy héten. Ötleteket, javaslatokat várok, ha lehet, előre is köszi!

2018. márc. 12. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el dolgozni, akkor max a webcam sex marad
2018. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem piszkos a munka számomra, ha elég heti 8 órát bemennem dolgozni..
2018. márc. 12. 21:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Kecskeméti munkák érdekelnének, de kétlem, hogy heti 1 munkanappal bárhova is kellenék.
2018. márc. 12. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kecskeméti vagyok úgyhogy pontos munkát nem tudok, de gyárba elég szokott lenni ha csak heti egy nap mész. Kb 2 évig én is így dolgoztam hogy csak péntek délelőtt mentem. Regisztrálj be 1-2 diákszövetkezethez és érdeklődj nálunk nincs-e ilyen lehetőség.
2018. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy,akkor diákszövetkezet. Ha nem, akkor bébiszitterkedés, kutyasétáltatás, szórólapozás, fordítás, apróbb házkörüli munkák vállalása (javítások, gereblyézés, ásás, fűnyírás, stb).

Esetleg alkalmi idősgondozás. Nézz fel a Meső féle FB csoportba, ott összehozzák a munkaadókat a munkakeresőkkel.

2018. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!