Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok kijárós irodai...

Mondanátok kijárós irodai munkákat?

Figyelt kérdés

Olyan állásokra gondolok, ahol irodai környezet mellet ki lehet mozdulni, gondolok itt pl. HR, ingatlanügynök, ellenőr stb.


Előre is köszönöm mindenkinek!



2018. márc. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Anyagbeszerző.

Csináltam egy darabig egy nagy gyárban, bejártam az egész országot, és sokszor mentem külföldre is.

Különösebb képesítés (legalábbis abban az időben) nem kellett hozzá.

Valamelyes angol tudásra, és nemzetközi jogosítványra volt szükségem.

Nagyon szerettem csinálni, mert jóformán nem volt kötött munkaidő, és rengeteg különböző embert és helyet ismertem meg.

De jó beszélőkére feltétlen szükséged lesz.

2018. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Területi képviselő, üzletkötő, pénzügyi és hiteltanácsadó, különféle terepi mérnök (építész, építő, gépész, villamos stb.), lakberendező, nyomozó stb.
2018. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszerző, beszállítói minőségbiztosítási mérnök, műszaki ellenőr, projektvezető (bizonyos projekteknél) - ennyi jut most eszembe.
2018. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöld pacsik!
2018. márc. 26. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!