Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így milyen lehetőségeim...

Így milyen lehetőségeim lennének Ausztriában?

Figyelt kérdés

Jelenleg még itthon tanulok egyetemen, olasz-portugál szakon. Én alapvetően nem akartam elköltözni az országból, mert szeretem Budapestet, gyakorlatilag minden ideköt, úgy terveztem, hogy az SSC-szektorban fogok elhelyezkedni, ahol használhatom a nyelvtudásomat. A jelenlegi politikai helyzetet viszont egyre aggasztóbbnak találom, s őszintén szólva borzasztóan rossz hatással van rám ez az állandó negatív kampány, gyűlölködés, uszítás.

Bécs számomra nagyon szimpatikus választás, tanulom is a németet, hiszen természetesen nem nyelvtudás nélkül mennék ki, viszont kissé tanácstalan vagyok.

Tudom, hogy nem túl versenyképes végzettségem lesz, de azért mégis: milyen lehetőségeim lennének? Ha jól tudom, az SSC-szektor mint olyan, Ausztriában nem igazán létezik, hiszen ezeknek éppen az a lényegük, hogy relatíve szegény országokba (Európán belül keletre, Ázsiában pl. Indiába) telepítik ki a multik ezeket az egységeket.

A segítő válaszaitokat előre is köszönöm!

22/f


2018. márc. 15. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Aggasztónak találod a helyzetet Magyarországon? :D Komoly?

Kicsit nézzél már szét:

[link]

2018. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Rossz kategóriába tetted, a politika rovatban mindenki sokkal jobban ért hozzá! :)
2018. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Bécsben sem rosszabb a közbiztonság, mint Magyarországon, inkább jobb. Nem kell az uszításokat elhinni.

Mielőtt kimennél, vedd fel a kapcsolatot egy kinti céggel.

2018. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
McDonalds vagy takarítás. Büfészakon tanultál elvégre. Olasz-portugál nyelvtudásnak csak SSC-ben lehet hasznát venni, de te magad is mondtad, hogy az ott nincs. Kávéfőzésre meg megvan az osztrákoknak a saját emberük. Mi számukra csak migránsok vagyunk, akik arra kellenek, hogy kilapátolják az istállójukból a ganajat.
2018. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

"McDonalds vagy takarítás. Büfészakon tanultál elvégre"


Én is olasz szakon végeztem, pár éve Kanadában élek és nyelvtanárként, fordítóként dolgozom. Hamarosan szerzek végzettséget angolból is. Úgyhogy büfészak ide vagy oda, lehet jobban élek, mint te.

2018. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Időpont ma 17:59


Nyugi, "magyar paraszt" névvel mit vársz tőle? :D

2018. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elküldeném a CV-m jónéhány helyre. Tudsz normálisan írni, tudsz két nyelvet.

Ha emellé megtanulsz németül is, biztosan kapsz állást feltehetően jobbat, mint itthon.

2018. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!