Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi után menjek el...

Érettségi után menjek el dolgozni vagy menjek egyetemre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csakis te tudod eldönteni. Szeretnéd képezni magad vagy a cél az hogy minél hamarabb pénzt keress?
2018. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mi számodra a fontosabb. Mi a fontosabb a rövid távú boldogulás vagy inkább hosszú távon szeretnél több pénzt.


Rövid távon: menj dolgozni

Hosszú távon: egyetem


Viszont benne van a pakliban, ha a rövid távot választod, hogy később sokkal nehezebb lesz érettségivel jo melot talalni, normál pénzért.

2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az érettségi kevés. Mellé egy szakma mindenképpen kell, ha nem vesznek fel az egyetemre, akkor végezz el egy szakmát, és a szakmáddal együtt keressél munkát.
2018. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én dolgoztam két évet,majd egyetemre mentem.
2018. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha csak érettségid van, azzal nem fogsz messze jutni. Szerintem mindenképpen menj egyetemre, akkor is ha nem vesznek fel elsőre. Próbálkozz amíg fel nem vesznek, addig pedig még dolgozhatsz is, és ha mégis úgy döntesz hogy inkább csak dolgoznál, egyszerűen lemondod az egyetemet, vagy később ott is hagyhatod. Szerintem ez a legésszerűbb, nincs veszteni valód.
2018. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!