Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felmondok a hónap elején,...

Ha felmondok a hónap elején, és kitöltöm a felmondási időt, akkor az utolsó hónapban a fizetésem mellé még adnak ajándékutalványt?

Figyelt kérdés
Tehát van arra valamilyen szabály, hogy mennyi ledolgozott nap után adhatnak nettó béren kívüli juttatást?
2018. márc. 17. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Általában béren kívüli juttatás nem jár próbaidő alatt és felmondási idő alatt sem.
2018. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nncs olyan, hogy általában nem jár.


Minden cég maga szabályozza, az én cégeimnél mindenhol jár a teljes munkaviszony idejére, csak 60 napon túli tp és a gyed, gyes idején a fiznélküli alatt nem adnak. De én így írtam a szabályzatukat.


Kérdező, nézz utána a munkahelyeden.

2018. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez munkahelyfüggő, és a cafeteria szabályzat szabályozza. Nálunk pl jár első naptól az utolsóig, van, ahol próbaidő és/vagy felmondási idő alatt nem jár, de egy ismerősöm pl akkor sem kap, ha egy hónapban 5 napnál tovább táppénzen van.
2018. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!