Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire rigolyásak az ember...

Mennyire rigolyásak az ember hajszínével állásinterjún?

Figyelt kérdés

Általánosságban kérdezem, de főleg a műszaki/informatikai pályák esetében érdekelne. Padlizsánlilából sötét ibolyaszínűbe hajló átmenetes hajam van, nem épp a megszokott, természetes szín. Ápolt hatást kelt, mert figyelek rá, szerintem és az ismerőseim szerint sem üt el az arcomtól, annak ellenére, hogy nyilván nem hétköznapi. Egy éve ilyen lassan, eddig nem éreztem hátrányát, de eddig nem is gondolkodtam álláskeresésen, diák voltam. Tetoválásom, piercingem nincs, illetve semmi más hasonló "extra".


Mennyire gyakori, hogy ilyen miatt problémáznak az emberrel, vagy nem veszik fel valahova?

Van esetleg személyes tapasztalatotok?:) Csak nagyon végső esetben festeném vissza barnára...


2018. márc. 17. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van az adott munkahelynek dress kódja?

A tetoválás és a piercing sem lehet önmagában kizáró ok.

2018. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Múszaki-informatikai pályán leszarják a hajszínedet. Ott a tudás számít!
2018. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!