Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha vendéglátós munka külföldön...

Ha vendéglátós munka külföldön, akkor Bécs vagy London?

Figyelt kérdés
Mindkét nyelvet beszélem, bár az angol sokkal jobban megy, a németre rá kellene gyúrni egy kicsit.
2018. márc. 19. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A Brexit körüli hercehurca miatt és bizonytalanságok miatt én inkább Bécset javasolnám.


Anno 2011-2012-ben dolgoztam kint Londonban pincérként, nekem nem jött be annyira, ráadásul mocsok drága egy város minden tekintetben.


Bécsben még nem dolgoztam (most fontolgatom a bécsi munkát egyébként én is).


Csak abból tudok kiindulni, amit egyik haverom mondott, ő 2 évet dolgozott Londonban, aztán már Bécsben van lassan 4 éve.

Szóval ő azt mondta, hogy Bécs sokkal jobban bejött neki anyagi szempontból, sokkal előrébb tart, pedig a munkakör teljesen ugyanaz (recepciós).

Többet is tud félretenni és jobban is érzi magát itt.

Az sem elhanyagolható szempont, hogy gyakorlatilag itt van a "kertek alatt", főleg ha a nyugati országrészben laksz.

2018. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!