Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel is tudok normális...

Lucy420 kérdése:

Érettségivel is tudok normális munkát találni normális fizetéssel?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, és egyéb más okból kifolyólag külön lakásba költözöm.

Így csak egy érettségim lesz, és nem tudom, hogy milyen munkát tudnék találni magamnak, ami min.120-130 ezer nettóval fizet.

A negatív válaszokat Kérem mellőzni, segítséget kérek, nem pedig kioktatást. Köszönöm szépen 🙂



2018. márc. 20. 19:48
 1/6 anonim válasza:
Én gyárban dolgozom és kb ennyit keresek,mint amit leírtál
2018. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
120- 130 000 nettót, "sima" gyári(sori) munkával is megkereshetsz, persze azt nem mondom, hogy ez "álommeló".
2018. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az álommeló odébb van szerintem, egyelőre csak szeretnék megélni, amúgy irodai szakmát tanulok, abból is érettségizem, csak ugye nem lesz róla okj-s papírom, irodai munkát is kaphatok?
2018. márc. 21. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Kukás lehetnél így, de oda nagy protekció kell.

Amúgy ez "fizetés" kategória, nem "egyéb".

2018. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nézz utána a dolgoknak, én is megtettem. ☺😉
2018. márc. 22. 07:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Miert ne kaphatnal irodai melot sok csak erettsegizett ember dolgozik irodaba adminisztrativ munkat s kb 130-160 kozott lehet keresni🙂
2018. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!