Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az országban mely cégek...

Az országban mely cégek biztosítanak szállást a dolgozóiknak?

Figyelt kérdés
Álláskereső vagyok és munka reményében költöznék, de például egy budapesti albérletet nem tudnék finanszírozni. Könyvtáros diplomával, középfokú nyelvvizsgával rendelkezem, sorba adom be az önéletrajzomat, de választ sem kapok vagy elutasítanak. Nagyon el vagyok keseredve a sikertelen próbálkozásaim miatt.

2018. márc. 21. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A dunántúlon vannak gyári munkák ahol biztosítanak munkásszállást.
2018. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg csak gyáraktól hallottam még ilyet. Az esztergomi Suzuki és a fehérvári Denso tuti biztosít szállást, talán a jászfényszarui Samsung is (vagy az csak az ukrán vendégmunkásoknak? nem tudom). Egyébként fel a fejjel, nem te vagy így egyedül, nekem 60 önéletrajz után sikerült horogra akasztanom egy aljamunkát, szintén diplomával, szintén középfokú nyelvvizsgával.
2018. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!