Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzomba beleírhatom?

Az önéletrajzomba beleírhatom?

Figyelt kérdés

beleírhatom az önéletrajzomba a munkatapasztalatokhoz vagy az egyebek közé, a diákként végzett munkáimat is. pl.: 1 évig dolgoztam étteremben meg ilyesmik (függetlenül attól, hogy ezeknek a munkáknak nincs közük ahhoz a melóhoz amire éppen pályázom). ( fogászati asszisztens vagyok )

szeretném beleírni mert büszke vagyok rájuk de nem tudom szabad-e meg, hogy hogyan kéne beleírni.

kérlek segítsetek !!!!

előre is köszönöm az értelmes válaszokat mindenkinek :)


2018. márc. 22. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha pályakezdő vagy, akkor igen írd bele!

ezzel bemutatod hogy tudod mit jelent időben beérni a munkahelyre, ismered a munkahelyi írott és íratlan szabályokat stb.

Azt is látják, hogy nem büdös a munka számodra, bírod a pörgést (étteremben dolgozni nem leányálom) stb.

Én beírnám munkatapasztalatként, sőt be is írtam, amikor diploma után munkát kerestem.

2018. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakmai tapasztalat hiányában diákmunkaként simán be lehet írni.
2018. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Asszisztensként Neked lesz a feladatod a betegekkel beszélni,nem az orvosnak, vagyis még előny is lehet a korábbi hasonló "gyakorlat".
2018. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Bizony. Mehet a munkák közé.
2018. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!