Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában és Németországban...

Ausztriában és Németországban mennyit keres egy betanított gyári munkás?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 20:05
 1/5 anonim válasza:
50%

Nemetorszagban Leihfirman keresztul minimum 1300-1400€ netto. Ha egy "atlagos" ceg direktbe alkalmaz, akkor notlenul 1700-1900€-t mondanek, ha hazas vagy akkor azert 2000€ folott vagy.

Nyilvan nem az elso honapban, eleve 6 honap a probaido, de azutan kb igy nez ki a dolog ahogy irtam.

2018. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az attól függ 6-8 órás és hazai cég alkalmazza vagy kinti . Osztrákoknál alap a 13-14 havi amit utalnak .
2018. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nalunk a csomagologyarba (nemet) 11,80-nal veszik fel az ujakat. van nyari, karacsonyi penz, 30 nap szabi, napi 15 percet szamlaznak a Zeitkontora, amit egy evben ketszer kifizetnek, felteve ha nem hasznalod fel. tehat mindennap 7:30-at dolgozunk, de 7:45-ot szamolnak el. netto 2000 korul szoktam kapni, attol fuggoen mennyit ejszakaztam.
2018. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Nyelvtudás nélkül semmi esély ott kint gyári munkásként ? Csak angolt beszélek, de arra nem szeretnék menni.
2018. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nyelvtudás nélkül semmi esély ott kint gyári munkásként"


De, ha magyar cégen keresztül mész és jó neked, hogy még a budira is (ergó magánélet) majd kell valaki mindig aki tolmácsol. Nem mellesleg a pénzed se annyi lesz. Az angolt eltűrik addig amíg látják, hogy új vagy, esetleg 1-2 hónapig, vagy esetleg turista. De ha dolgozni jössz és itt élni, elfogják várni legalább az alap németet.

2018. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!