Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha újra vissza mennétek az...

Ha újra vissza mennétek az időben és újra kezdenétek az karriereteket mit csinálnátok másképpen?

Figyelt kérdés

Azt azért írjátok le, hogy most mivel foglalkoztok és mivel járt volna nektek az a kis változás. :)


Csak kíváncsiságból teszem ki a kérdést.



2018. márc. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimnáziumi érettségi után 2 éves gazdasági felsőoktatási szakképzést végeztem, abban is dolgozom HR asszisztensként (önéletrajzok szűrése, álláshirdetésekre jelentkezőkkel online és személyes kapcsolattartás, egyéb irodai asszisztensi adminisztrátori feladatok). Magát a munkakört szeretem, de diploma nélkül nincs előrelépési lehetőség. Meg kell majd csinálnom a diplomát ugyanebből, csak levelezőn munka mellett nehéz lesz.

Így adott min változtatnék, rögtön a 3 éves Bsc-t kellett volna megcsinálnom, nem húzni az időt 2 éves képzéssel és asszisztensi munkával. Ezzel a diplomával önállóan állás interjúztathatnék, bele is szólhatnèk abba kiket vegyenek fel a céghez és mennyi legyen a fizetésük.

N23

2018. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg könyvelő vagyok.


Na én rohadtul nem ez akartam lenni, nem erről álmodoztam gyerekként- két igen eltérő terület érdekelt archeológia és a fizika, ezek közül szerettem volna választani, de a pályaválasztás a szüleimnek egyértelmű volt, viszem tovább az álmukat. Na én ebbe a pillanatba mennék vissza, hogy más iskolát kezdhessek. :D


Ebben a szakmában nem kell semmit se újra kezdeni, érzékkel szenvedéllyel csinálom, és elértem azokat a pozíciókat amiket akartam.

2018. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Újra visszamenni? Megy egyszer sem voltam, nemhogy újra...
2018. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazon a területen, de másfelé tekintgetnék és átképezném magamat, hogy ne legyek szem előtt, hanem a háttérben legyek.
2018. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érted, mennyivel másabb egy betegágy mellett 3 műszakban nővérkedni, vagy asszisztenskedni és mennyivel másabb magadra csukni az ajtót és mondjuk szociális munkásnak lenni, vagy ilyen végzettséggel osztani a lapot egy ajtó mögül, egy irodából.
2018. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bébiszitterkedek - hagyjuk, utálom, csak a pénz miatt teszem - a gyerekekkel nem vagyok bunkó, szeretem őket, de heti 4 nap/8-10 órában sok.


Irodalom szakra mentem volna, vagy bármi, ami írással kapcsolatos, esetleg rajzolással :)

Vagy cukrász lennék.

2018. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 heti 4 nap ~9 óra? Azta...
2018. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!