Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Ha újra vissza mennétek az időben és újra kezdenétek az karriereteket mit csinálnátok másképpen?

Azt azért írjátok le, hogy most mivel foglalkoztok és mivel járt volna nektek az a kis változás. :)

Csak kíváncsiságból teszem ki a kérdést.

Keress kérdéseket hasonló témákban: karrier, pénzügy, munka, állás

márc. 25. 16:42  Privát üzenet  

A válaszok

Gimnáziumi érettségi után 2 éves gazdasági felsőoktatási szakképzést végeztem, abban is dolgozom HR asszisztensként (önéletrajzok szűrése, álláshirdetésekre jelentkezőkkel online és személyes kapcsolattartás, egyéb irodai asszisztensi adminisztrátori feladatok). Magát a munkakört szeretem, de diploma nélkül nincs előrelépési lehetőség. Meg kell majd csinálnom a diplomát ugyanebből, csak levelezőn munka mellett nehéz lesz.

Így adott min változtatnék, rögtön a 3 éves Bsc-t kellett volna megcsinálnom, nem húzni az időt 2 éves képzéssel és asszisztensi munkával. Ezzel a diplomával önállóan állás interjúztathatnék, bele is szólhatnèk abba kiket vegyenek fel a céghez és mennyi legyen a fizetésük.

N23

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 25. 17:16 Privát üzenet

Jelenleg könyvelő vagyok.

Na én rohadtul nem ez akartam lenni, nem erről álmodoztam gyerekként- két igen eltérő terület érdekelt archeológia és a fizika, ezek közül szerettem volna választani, de a pályaválasztás a szüleimnek egyértelmű volt, viszem tovább az álmukat. Na én ebbe a pillanatba mennék vissza, hogy más iskolát kezdhessek. :D

Ebben a szakmában nem kell semmit se újra kezdeni, érzékkel szenvedéllyel csinálom, és elértem azokat a pozíciókat amiket akartam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 25. 17:27 Privát üzenet
Újra visszamenni? Megy egyszer sem voltam, nemhogy újra...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 25. 19:44 Privát üzenet
Ugyanazon a területen, de másfelé tekintgetnék és átképezném magamat, hogy ne legyek szem előtt, hanem a háttérben legyek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 25. 19:51 Privát üzenet
Érted, mennyivel másabb egy betegágy mellett 3 műszakban nővérkedni, vagy asszisztenskedni és mennyivel másabb magadra csukni az ajtót és mondjuk szociális munkásnak lenni, vagy ilyen végzettséggel osztani a lapot egy ajtó mögül, egy irodából.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 25. 19:54 Privát üzenet

Bébiszitterkedek - hagyjuk, utálom, csak a pénz miatt teszem - a gyerekekkel nem vagyok bunkó, szeretem őket, de heti 4 nap/8-10 órában sok.

Irodalom szakra mentem volna, vagy bármi, ami írással kapcsolatos, esetleg rajzolással :)

Vagy cukrász lennék.

# 6/7Időpont márc. 28. 20:36 Privát üzenet
#6 heti 4 nap ~9 óra? Azta...

# 7/7Időpont márc. 28. 20:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Diverzifikációs pályázat beadása esetén beadható e fiatal gazda pályázat is? Mindenki másképpen tudja/mondja.
Paypal utalás másképpen?
A Luxorban mind a 2 oszlopot ugyan úgy kell kitölteni? Mi a különbség abba, hogy ha ugyan úgy töltöm ki vagy ha másképpen töltöm ki?
Önkéntes munkával kapcsolatban van tapasztalatod? Ha ingyen dolgozol, másképpen bánnak veled?
Aláírásomat szeretném megváltoztatni. Hiteles-e egy olyan dokumentum amit teljesen másképpen írok alá, mint amilyen aláírás a személyi igazolványban szerepel?
Gyógyszerészek és gyógytornászok! Ma is a jelenlegi karriereteket választanátok, vagy megbántátok a döntést?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!