Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 32 évesen elkéstem a karrier...

32 évesen elkéstem a karrier építéssel?

Figyelt kérdés

Gépészmérnöki kar érdekelne, de sok sok riasztó cikk szól arról, hogy 30 felett már "nyugdíjazzák" az munkavállalót.

Tényleg így lenne?

Köszönöm a válaszaitokat!



2018. márc. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy látod, hogy a huszonévesek viszik a magyar gazdaságot?
2018. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvass magyar cikkeket, fórumokat megy úgy kb. semmit ami magyar. Mindenből árad a merő pesszimizmus, sötétség, fásultság, gyűlölet, de tényleg. Az ember kevés olyan oldalt talál magyarul ami ne venné el az életkedvét.


Egyébként, az elsőnek igaza van. Másrészről 32 éves vagy, tehát legjobb esetben is még egyszer ennyi időt le kell dolgoznod, ha a mai nyugdíjaskorhatárt nézzük (azt hiszem kb. 65 év), de inkább plusz 5-10 év mert kénytelenek lesznek emelni. Tehát szerintem ennyit erről. Nyugodtan vágj bele, hajrá.

2018. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem késő.
2018. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem késő,de úgy csináld,hogy amint lehet azonnal menj el dolgozni gyakornoknak egyetem alatt,keresd kutasd a lehetőségeket,vizsgáld meg melyik terület érdekel arra feküdj rá.

Munkahelyeden is keresd a lehetőségeket,több melót vállalj el,kérj plusz feladatokat is,akár túlórázz.

Ne foglalkozz azzal aki szerint ez stréberkedés.

2018. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Piacképes szak szóval megéri. A nyugdíjazás a fizikai szakmákra igaz olyan 40-50 fele. Gépészként ettől ne tarts. Akkor lennél gondban ha most maradnál a helyeden, és tovább repülnének az éveid anélkül, hogy tennél valamit.
2018. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!