Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 750-800ft órabér jó 17...

Nettó 750-800ft órabér jó 17 évesen diákként?

Figyelt kérdés

Portás szolgálatot végeznék,lehet kicsit aludni,nem kell állni,van wifi és tv.

Jobb mint pl mekiben dolgozni?

Bocsi ha nagyon buta kérdés de életemben nem dolgoztam még és nagyon szeretnék. :)



2018. márc. 27. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nyugisabb, mint mekiben dolgozni, én biztosan szívesebben csinálnám. A 750 forintos nettó órabér pedig egy hónapban 126 ezer nettó. A minimálbér 100 ezer körül van, szóval sok családfenntartó szeretne ennyiért dolgozni.
2018. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Diákként az nagyon jó órabér, főleg azt nézve, amit az első ír. Megszakadni aligha fogsz, valószínű túl izgalmas sem lesz, de diákként ennyi pénzért ez kb. álommunka.
2018. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én diákmunkában szoftverfejlesztő voltam nem sokkal többért. Jó ez!
2018. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti hol dolgoztatok diákként, de én 850-1000 ft-os nettó órabérben voltam mindig NAPPAL. Jó, nem portán, de akkor se kellett soha megszakadnom. Remdszerint polcszervizes munkákat csináltam.


Portásként szerintem egész jó.

2018. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan kategóriát is láttam de mindegyik vagy 18 éves kortól,vagy nem tudom akkor csinálni amikor ráérek.
2018. márc. 30. 01:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez jónak mondható. Nálunk a portás éjszaka se alhat.

Bármikor ellenőrizhetik...

# 4! Sajna 52 évesen 796 ft / ó a bérem.

2018. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!