Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Btto 140. 000 az mitől verseny...

Btto 140. 000 az mitől versenyképes fizetés?

Figyelt kérdés

Ez ha nem tévedek a minimálbér. Vagyis az a legalacsonyabb bér aminél kevesebbet nem is adhatnak (legálisan legalábbis...)

De mitől versenyképes ez? Ez mindennek az alja.


2018. márc. 31. 10:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom attól hogy az adott munkakörre máshol sem fizetnek többet.
2018. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Hát sztem olyan hely nemigen van amely ennyire szutyok pénzt ad és ne dobna meg legalább havi 10.000 kajautalvánnyal pl.

Szóval sztem ma már ez épp nem versenyképes.

2018. márc. 31. 10:30
 3/40 A kérdező kommentje:

nem véletlen hogy azonnali kezdéssel keresnek embert és semmi se kell csak bemenni aláírni és másnap kezdeni. Ez sokat elárul.

itt nincs interjú megbeszélés hosszas döntés. kijön a józsi a kocsmából bemegy aláír másnap kezd.

Sokat elárul.

És még így sincs ember ezek szerint.

2018. márc. 31. 10:31
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Oh dehogynem, hidd csak el. én ugyan ennyiért láttam hogy hirdettek állást, ilyen raktáros félének. De még oda volt írva hogy b kategóriós jogsi meg idegennyelvismeret előny. vicc
2018. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Azt hogy mit és mennyiért hirdetnek és mit várnak el az egy dolog.

Az meg hogy kit találnak egy másik dolog.

Én is fel tudok adni hirdetést hogy 10 nyelven beszélő csinibabát keresek havi 50-ért. Aztán kit találok ezzel a hirdetéssel az más téma.

2018. márc. 31. 10:43
 6/40 anonim ***** válasza:
58%
Könnyű munka - kevés fizetés. Lesz rá jelentkező.
2018. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
45%
Egy Suzuki is versenyképes a Suzuki kupában míg Forma 1-ben csak útakadály lenne.
2018. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

'"Könnyű munka - kevés fizeté"


3 műszakos folyamatos munkarend se ünnep se hétvége se semmi.

Könnyű? Mitől lenne az?

2018. márc. 31. 11:04
 9/40 A kérdező kommentje:

Meg aztán ha annyira versenyképes akkor tolonganak rá a jelentkezők nem igaz?

Akkor miért is kell azonnal ember akár tucatnyi is egyszerre? Nekem marhára az jön le hogy a kutya se akar menni és akárkit felvesznek de azonnal is csak menjen már vki de még így se megy kutya se.

2018. márc. 31. 11:05
 10/40 anonim ***** válasza:

# 6

:)

Azért hirdet már minden nagybevásárló központ minden nagy felületen hogy gyere hozzánk dolgozni...Meg a "nagy" FLEX gyár is nagyplakáton hirdeti magát hogy ők milyen jók menj hozzájuk dolgozni!


A kérdésre válaszolva azért írják ezt hogy azt éreztessék veled hogy ők jól fizetnek!

2018. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!