Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raktári adminisztrátor (+logis...

Raktári adminisztrátor (+logisztikai vezető helyettese) fizetése kb milyen összeg körül mozog Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy műszakos (irodai beosztás) téren érdeklődnék, milyen fizetése van egy adminisztrátornak/asszisztensnek mondjuk már pár hónap vagy év szakmai tapasztalattal?

2018. márc. 31. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidéken 3 műszak, nettó 230-250 (én is ez vagyok)


1 műszakban Pesten is e körül mozoghat szerintem.

2018. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szórhat. Nagyon nem mindegy mik a pontos feladatok, kell-e nyelvtudás, kapcsolattartás kifelé milyen szinten feladat stb stb. Nálunk egy adminisztrátor bőven 200.000 netto alatt kap szerintem. Egy logisztikus pedig kicsivel felette. Linkeld be a hirdetést
2018. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!