Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi brutto 350ezer plusz...

Havi brutto 350ezer plusz kb.30ezer cafeteria kezdőfizetés közgazdasági diplmával átlagon felüli angoltudással és nulla releváns tapasztalattal jónak számít?

Figyelt kérdés
Külföldön jártam egyetemre és úgy döntöttem hazajövök tapasztalatot gyűjteni egy multihoz mert itt (nekem legalábbis) könyebb bekerülni. Fel is vettek és ezt ajánlották de nem nagyon vagyok tisztában az itteni viszonylatokkal.

2018. ápr. 1. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jónak számít
2018. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A jó édes ***** válasza:
54%
Inkább átlagos.
2018. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Hol? Vidéken jó, Budapesten hááát... elmegy.
2018. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak akik ennél jóval többet keresnek, de szerintem azt, hogy friss diplomás vagyok mint mondtam nulla tapasztalattal 21 éves is figyelembe kell venni. Nyilván ez emelkedik idővel, de ilyen paraméterekkel szerintetek van ahol lényegesen többet fizetnének?
2018. ápr. 1. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Jónak számít!

Ez egyben nettó 260 körül jön ki kezdőként.

2018. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nulla tapasztalattal szerintem többet Bp-n se nagyon kapsz, azért írtam hogy ez így jónak számít. Ha már lenne legalább 1-2 év releváns tapasztalatod akkor mondanám átlagos fizunak.
2018. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy Budapest. Tisztában vagyok az ottani árakkal többé kevésbé és tudom, hogy ebből nem fogok egy Dunára néző lakásban lakni nyilván. De van aki 21 évesen nulla tapasztalattal sokkal többet kap ez lenne a kérdésem elsősorban nem úgy átlagban minden fizetést figyelembe véve.
2018. ápr. 1. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván van aki ennél többet kap, de ahhoz már szerencse is kell meg esetleg ismerős segítsége. Leírtak alapján jó fizetés, főleg ha fel is vettek kezdj el ott dolgozni aztán ha kevesled majd 1-2 év múlva váltasz, akkor ha már tapasztalatod is van kaphatsz magasabb fizut.
2018. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Fogadd el hogy most ennyi, pár év és lesz jóval több is.
2018. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Átlagos és átlagostól jobb határán van kb. 'Felső-átlagos'
2018. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!